Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: www.godex.auto.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Strona ma charakter informacyjny i jako taka nie umożliwia wpisywania komentarzy.
Jeśli przypadkiem uda Ci się zarejestrować komentarz, prosimy poinformuj nas o tym wysyłając maila na biuro@godex.auto.pl

Ciasteczka

Nie wykorzystujemy ciasteczek.

Osadzone treści z innych witryn

Strona wykorzystuje materiały należące do właściciela firmy, w niektórych przypadkach korzystamy z materiałów reklamowych producentów, informacje takie mają charakter poglądowy, nie odbiegający od stanu faktycznego rozwiązań wykorzystywanych w naszej firmie.

Z kim dzielimy się danymi

Strona jest osadzona na serwerze Active24.pl oznacza to, pośredni dostęp do danych zawartych na stronie, jeśli chcesz zweryfikować ich politykę prywatności zapraszamy na stronę usługodawcy.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Ewentualne komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.